Basında Biz

Türk Mucizesi – Takvim Gazetesi Haberi

Devamını Oku

KOAH Tedavisi – A Haber Yayını

KOAH, kronik bir akciğer hastalığı. Kronik Obstrüktif Akciğer Hastalığı, kısaca KOAH olarak bilinmektedir. Bir Türk Doktoru bu hastalığı tedavi etti ve literatüre girdi. Rezektör Balon Tekniği adı verilen bu yöntem, koah hastalarına umut oldu.

Devamını Oku

Balonla KOAH Tedavisi – CNNTÜRK Ana Haber

KOAH, tam açılımıyla Kronik Obstrüktif Akciğer Hastalığı. Yaşam standardı için tam bir kabus. Nefes darlığı ve öksürükle birlikte, balgamın da etkisi ile hastaları epey zorluyor. Türkiye’de 5 milyon KOAH hastası var; ama hastaların 4,5 milyonu bunun farkında bile değil.

Devamını Oku

Akciğer Kanserinde Umut – Kanal24 Ana Haber

Çağımızın en tehlikeli hastalıklarının başında kansere karşı artık yeni bir umut doğdu. Tamamen Türk bir hocanın üretimi olan bu buluş, tıp literatürüne geçti! Bronş içi kazıma yöntemi. Bu yöntemle kanser olma ihtimali olan hücreler temizleniyor ve kişi eski sağlıklı yaşantısına geri döndürülüyor.

Devamını Oku

Balonla Rahat Nefes – ATV Ana Haber Bülteni

KOAH, kronik bir akciğer hastalığıdır. Bilinen bir tedavisi yoktu. Bir Türk Doktor, kendi geliştirdiği teknikle koah hastalığını tedavi etti ve literatüre girdi. Prof. Dr. Yalçın Karakoca bu koah tedavisinde; içerisi balgamla dolu yumuşak hücreleri temizliyor, ortadan kaldırıyor ve altındaki normal hücrelerin işlevselliğini devam ettirmesine olanak sağlıyor.

Devamını Oku